implant procedures 2 implants

ایمپلنت دندانی

ایمپلنت دندانی : برای جایگزینی دندان از دست رفته روش های مختلفی وجود دارد. روش ایمپلنت با شبیه سازی قسمت ریشه دندان و تاج آن ، بیشترین شباهت را نسبت به دندان طبیعی دارد. در روش ایمپلنت طی فرآیند چند مرحله ای وبا توجه به جزئیات مختلف ، ایمپلنت در داخل فک کاشته می شود. ایمپلنت کاشته شده از جنس تیتانیوم است و بعد از مدتی با استخوان فک یکپارچه می شود. در انتها روکش سفارشی ساخته شده در لابراتوار روی ایمپلنت سوار می شود.

انواع ایمپلنت دندانی

ایمپلنت دندان انواع متفاوتی دارد که بیماران برای انتخاب آن ها دچار مشکل می شوند، ایمپلنت های کره ای، ایمپلنت های آمریکایی، ایمپلنتیوم، ایمپلنت های سوئیسی و غیره از انواع ایمپلنت های دندانی هستند که در دندانپزشکی ها مورد استفاده قرار می گیرند.

افرادی که انتخاب یکی از انواع ایمپلنت دندان ذهنشان را درگیر کرده است می توانند در جلسه مشاوره از دندانپزشک خود بخواهند که در این انتخاب به آن ها کمک کنند.

دندانپزشک نیز با بررسی ناهنجاری و دندان ها مشخص می کند که کدام یک از آن ها برای درمان دندان از دست رفته تان مناسب تر است.

ایمپلنت دندان درد دارد؟

اغلب افرادی که برای درمان دندان های خود توسط ایمپلنت به کلینیک های دندانپزشکی مراجعه می کنند با این سوال مواجه می شوند. در پاسخ به این سوال باید بگوییم در صورتی که دندانپزشک تبحر و تجربه کافی برای انجام این درمان را داشته باشد و داروی بیحسی در محل مناسب و به اندازه تزریق شده باشد، خیر حین درمان بیمار هیچ گونه دردی احساس نمی کند.

 

ایمپلنت دندانی

 

قیمت ایمپلنت دندان

با توجه به تعداد دندان های از دست رفته و نوع ایمپلنت دندان ، هزینه درمان با ایمپلنت دندانی مشخص می شود. لازم به ذکر است که هزینه این درمان برای هر فردی متمایز از دیگری می باشد.

 

 

 

 

دکتر رزیتا پورکیان

جراح - دندانپزشک خانم

دندانپزشک زیبایی - دندانپزشک ترمیمی

 

 

درباره دکتر رزیتا پورکیان

دکتر رزیتا پورکیان ، جراح-دندانپزشک می باشند و تجربه بسیار موفقی در درمان بیماران دندانپزشکی داشته اند. ایشان تحصیلات دانشگاهی خود را در دانشگاه معتبر گذرانده اند و مدارک بسیاری در درمان دندانپزشکی از موسسات مختلف تخصصی دارند. حصول درمان موفق همراه با تکنولوژی بروز و جدید ، از اهداف اصلی ایشان است و همواره کوشیده اند ، همراه با تکنولوژی ، دانش خود را نیز افزایش دهند.