دندانپزشک زیبایی خانم در ستارخان

دندانپزشک زیبایی خانم در ستارخان : بسیار از افراد که قصد انجام خدمات دندانپزشکی زیبایی را دارند به دنبال یک دندانپزشک خوب در نزدیک محل سکونت شان هستند تا رفت و آمد و دسترسی به دندانپزشک برای شان راحت تر باشد به همین علت سوالات متعددی در ذهن شان ایجاد می شود به عنوان مثال :

بهترین دندانپزشک زیبایی خانم در ستارخان کیست؟

چگونه می توان یک دندانپزشک خوب محدوده ستارخان انتخاب کرد؟

بهترین دندانپزشکی محدوده ستارخان کدام است و غیره؟

  1. در پاسخ به این سوالات باید بگوییم امروزه با گسترش فضای اینترنت افراد می توانند در گوگل جستجو کنند یا از دوستان و آشنایان خود پرس و جو کنند .
  2. پس از تهیه لیستی از اسامی بهترین دندانپزشکان زیبایی خانم در ستارخان درباره میزان تحصیلات ، سوابق کاری ، میزان رضایت بیماران و غیره تحقیق کنید.
  3. پس از تحقیق برای مشاوره و مشاهده نمونه کارهای دندانپزشک مورد نظر به مطب او بروید.
  4. به این نکته توجه داشته باشید که صرفا به خاطر هزینه به هر دندانپزشکی مراجعه نکنید.
  5. برای مشاهده نمونه کارهای دکتر رزیتا پورکیان یکی از بهترین دندانپزشکان خانم در تهران می توانید به گالری تصاویر وب سایت یا صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.
  6. حتما در جلسه مشاوره تمامی انتظارات خود را از انجام خدمات دندانپزشکی زیبایی به دندانپزشک مورد نظر خود بگویید تا به درستی شما را راهنمایی کند.

 

دندانپزشک زیبایی خانم در ستارخان

 

خدمات دندانپزشکی زیبایی که دکتر رزیتا پورکیان ارائه می کنند:

  • ایمپلنت دندان

در برخی از مواقع به دلایل مختلفی از جمله پوسیدگی دندان ، شکسته شدن و غیره دندانپزشک ناچار به کشیدن دندان می شود، فضای خالی ایجاد شده پس از کشیدن دندان باعث کاهش زیبایی لبخند و اعتماد به نفس افراد می شود.

این افراد می توانند برای پر کردن فضای خالی دندان اقدام به ایمپلنت یا کاشت دندان کنند که مانند دندان طبیعی در دهان می شود.

  • لمینت دندان

در صورت بد رنگ بودن ، وجود ترک یا شکستگی جزئی بر روی دندان افراد می توانند با لمینت دندان آن را بهبود بخشند و زیبایی لبخند خود را افزایش دهند.

در این روش درمانی بخشی از مینای دندان تراشیده شده و پس از آماده شدن لمینت ها در لابراتوار توسط دندانپزشک مجرب بر روی دندان ها قرار می گیرد.

  • کامپوزیت دندان

کامپوزیت دندان نیز همانند لمینت برای پوشاندن عیوب دندان استفاده می شود اما با این تفاوت که کامپوزیت نیازی به تراشیدن مینای دندان و آماده شدن در لابراتوار ندارد.

میزان ماندگاری لمینت و کامپوزیت به رعایت مراقبت ها تعیین می شود.

 

درباره دکتر رزیتا پورکیان

دکتر رزیتا پورکیان ، جراح-دندانپزشک می باشند و تجربه بسیار موفقی در درمان بیماران دندانپزشکی داشته اند. ایشان تحصیلات دانشگاهی خود را در دانشگاه معتبر گذرانده اند و مدارک بسیاری در درمان دندانپزشکی از موسسات مختلف تخصصی دارند. حصول درمان موفق همراه با تکنولوژی بروز و جدید ، از اهداف اصلی ایشان است و همواره کوشیده اند ، همراه با تکنولوژی ، دانش خود را نیز افزایش دهند.