دندانپزشک خانم غرب تهران

دندانپزشک خانم غرب تهران : برای انتخاب یک دندانپزشک خوب ، همواره باید این نکته را مد نظر داشت که سلامت بیمار برای وی چقدر حائز اهمیت است ؛ چرا که یک دندانپزشک با وجدان کاری ، همیشه سلامت بیماران را در اولویت کار خود قرار می دهد و پس از شناسایی نیازهای درمانی ایشان بر اساس منافع بیمار ، پروسه درمان را آغاز می نماید.

مسئله بعدی که نباید از توجه به آن غافل بود ، انتخاب یک مطب یا کلینیک دندانپزشکی می باشد که تجهیزات آن دائما به نحوی کاملا بهداشتی و اصولی ، استریلیزه می شوند ؛ زیرا دندانپزشکی یکی از فضاهایی است که ریسک انتقال عفونت در آن بالا است و در حقیقت یکی از اماکن پرخطر پزشکی است که احتمال انتقال ویروس های مهلکی همچون انواع هپاتیت و همینطور ویروس HIV در آن بسیار است.

در ارتباط با انتخاب یک دندانپزشک خبره و کاردان می بایست به محل سکونت خود و نیز منطقه ای که در آن ساکن هستید ، توجه نمایید و بر این اساس یک دندانپزشک خوب را انتخاب نمایید.

از این رو ساکنین غرب استان تهران می توانند به سایت سرکار خانم دکتر رزیتا پورکیان ، دندانپزشک خانم غرب تهران مراجعه فرموده و با رجوع به بخش درباره دکتر سایت ، پیشینه و سوابق کاری ایشان را مطالعه نمایند و نیز با مشاهده نمونه کارهای دکتر پورکیان ، با اطمینان خاطر جهت انجام امور دندانپزشکی خود به مطب ایشان مراجعه کنند.

 

دندانپزشک خانم غرب تهران

 

خدمات ارائه شده در مطب دکتر پورکیان 

دکتر پورکیان از دندانپزشکان زبده و حاذق غرب استان تهران می باشند که نتایج درخشانی در کارنامه کاری شان دارند. خدمات ارائه شده در مطب ایشان از قرار زیر می باشد :

  • درمان ریشه دندان

هر گاه دندان به طور جدی دچار پوسیدگی شده یا این که عفونت کرده باشد می بایست جهت ترمیم آن و درمان ریشه دندان به دندانپزشک مراجعه نمایید تا در این راستا دندان شما تحت عصب کشی قرار گیرد.

طی عصب کشی و درمان ریشه دندان ؛ عصب دندان ، خارج شده و سپس فضای کانال دندان تمیز می شود و به منظور حفاظت از آن در برابر ورود باکتری و میکروب ، دندان بیمار با مواد دندانپزشکی پر می گردد.

  • ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان دقیقا به مثابه دندان واقعی می باشد ، تا جایی که به سهولت نمی توان تفاوت دندان طبیعی را با ایمپلنت دندانی ، تشخیص و تمیز داد. ایمپلنت‌ دندان در واقع یک روش درمانی می باشد که بسیار ایمن و مطمئن بوده و افرادی که به هر دلیلی دندان های خود را از دست داده اند می توانند با کاشت ایمپلنت دندان ، یک دندان دائمی را جایگزین آن نمایند.

  • پروتز دندان

پروتز به معنای جایگزینی عضوی از بدن با وسیله ای مصنوعی اما مشابه آن می باشد. پروتز دندان یا در اصطلاح عوام دندان مصنوعی ، جایگزین دندان های طبیعی می باشد که در دو نوع متحرک و ثابت وجود دارد.

مقصود از پروتزهای متحرک ، پروتزی است که بتوان آن را از دهان خارج کرد و منظور از پروتزهای ثابت ، پروتزی است که بر دندان اصلی یا ایمپلنت ؛ استوار است.

  • اصلاح طرح لبخند

لبخند ، مهم ترین انعکاسی است که از چهره هر فردی بازتاب می گردد و می تواند زیباترین پیام ها را به فرد مقابل منتقل نماید ؛ از این رو هر قدر طرح لبخند زیباتر باشد قاعدتا تاثیر بهتری خواهد داشت.

امروزه اصلاح طرح لبخند ، یکی از راهکارهای افزایش زیبایی چهره است که جزو خدمات حوزه دندانپزشکی محسوب می شود و افراد جهت انجام آن باید به متخصصین این حوزه مراجعه نمایند.

البته ناگفته نماند که زیبایی طرح لبخند ، به عوامل دیگری از قبیل هماهنگی بین صورت ، دندان ها و اجزای فک نیز بستگی دارد و با افزایش هارمونی میان موارد ذکر شده ، طرح لبخند نیز تا حدود قابل توجهی بهبود می یابد.

بنابراین در صورتی که دندان ها نامرتب بوده یا رنگ مناسبی نداشته باشند ، طبیعتا نمی توان لبخندی دلنشین داشت ؛ لذا در مواردی که این مشکلات وجود دارد باید اصلاحاتی در دندان ها و گاها فک بیمار صورت پذیرد که در پاره ای موارد نیاز به ارتودنسی دندان وجود دارد.

 

دندانپزشک خانم غرب تهران1

 

  • ارتودنسی دندان

مرتب کردن دندان ها و ردیف کردن آن ها ، نیازمند ارتودنسی دندان می باشد و با این کار می توان به داشتن طرح لبخندی زیبا کمک کرد.

ارتودنسی در دو نوع ثابت و متحرک وجود دارد و هر نوع آن با توجه به نیاز هر فرد ، مورد استفاده قرار می گیرد.

  • ونیر دندان

ونیر دندان ؛ لایه ای نازک است که همرنگ دندان بوده و با چسبی به نام باندینگ به سطح دندان ، چسبانده می شود. ونیر دندان افزون بر این که سبب افزایش زیبایی دندان ها می شود در راستای ترمیم دندان ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد و از آن می توان به منظور پوشاندن فاصله باز مابین دندان ها استفاده کرد.

  • بلیچینگ دندان

بلیچینگ ، روشی است که به وسیله نوعی ماده شیمیایی به سفید شدن دندان ها می انجامد. در این روش ، ماده بلیچینگ بر روی دندان قرار داده می شود و طی آن پراکسید هیدروژن آزاد شده و با رنگ دانه های دندان ترکیب می گردد و نهایتا منجر به اکسیده شدن رنگدانه ها می شود.

  • لمینت دندان

لمینت دندان نیز روشی است که با هدف ترمیم و اصلاح رنگ دندان ها مورد استفاده قرار می گیرد.

دکتر رزیتا پورکیان ، با رعایت تمامی نکات استاندارد و درمان های موفقیت آمیز خود توانسته اند هر روزه بر جمع متقاضیان خویش بیافزایند و درمان تضمینی خود را به همه عزیزان هدیه بخشند.

RAXO Related Articles

درباره دکتر رزیتا پورکیان

دکتر رزیتا پورکیان ، جراح-دندانپزشک می باشند و تجربه بسیار موفقی در درمان بیماران دندانپزشکی داشته اند. ایشان تحصیلات دانشگاهی خود را در دانشگاه معتبر گذرانده اند و مدارک بسیاری در درمان دندانپزشکی از موسسات مختلف تخصصی دارند. حصول درمان موفق همراه با تکنولوژی بروز و جدید ، از اهداف اصلی ایشان است و همواره کوشیده اند ، همراه با تکنولوژی ، دانش خود را نیز افزایش دهند.